KADINLARI MUTLU EDEN, ÖZGÜN HEDİYELER

21 Aralık 2017

[dropcap]Bir[/dropcap] erkeğin hayatı boyunca en çok zorlandığı anlardan biri, hayatındaki herhangi bir kadın için hediye seçmek durumunda olduğu anlardır diye tahmin ediyoruz. Kimi zaman çok ufak bir hediye ile fazlasıyla mutlu olan kadınlar, kimi zaman çok beğenileceğini düşünerek aldığımız bir hediyenin suratına dahi bakmadığı gibi, böyle bir hediye seçtiğimiz için bizlere kızıp, küsebiliyorlar. Yine de endişelenmeye gerek yok. Biraz yaratıcılık ve özen, bu işi çözmeye yeter. Hediye alacağın kadının zevkini gerçekten çok iyi bilmiyorsan, kesinlikle beğeneceğinden emin olmadığın bir parçayı almamaya çalış. Ayrıca her zaman yaratıcı olmaya, karşındaki kişiyi iyi gözlemleye, geçmişe dönüp ipuçları toplamaya özen göster. Unutma ki, çoğunlukla kadınları mutlu eden, hediyenin maddi değerinden çok, özenle seçilmiş olmalarıdır.

Son bir tüyo daha verelim: hediye paketine iliştireceğin küçük bir not, onu paketin içindekinden çok daha fazla mutlu edecektir 🙂

 

Tasarım İpek Şal veya Fular ile Yaratıcı Gözünü Yansıt

Şal veya fular dediğimizde lütfen aklına klasik modeller gelmesin. Burada araman gereken; canlı renklere sahip, enteresan figürler ve yazılarla bezenmiş, kaliteli ve çoğunlukla ipekten dokunmuş parçalar olmalı. Son yıllarda genç tasarımcılar, bu alanda harika işler çıkartıyorlar ve pek çoğunun online satışı var. Küçük bir araştırma ile çok çeşitli modellere ulaşabilirsin.

 

Hamam ve Spa Paketi ile Şımart

Hediye alacağın kadının giyim, aksesuar veya ev dekorasyonu gibi konularda zevkini bilmiyorsan ve hatalı bir tercih yapmaktan çekiniyorsan, bir veya birkaç seanslık hamam ve spa paketi senin için çok uygun bir hediye seçeneği olacaktır. Yeryüzünde herhangi bir kadının böyle bir hediyeye sevinmemesi imkan dahilinde değildir: ) Unutma! Kadınlar kendilerini şımartmaya ve içinde kişisel bakım içeren her türlü aktiviteye bayılırlar. Böyle bir hediye vermek, karşındaki kişiyi hiç risk almadan mutlu etmenin kapılarını ardına sana kadar açar.

 

E-Kitap Okuyucu ile Hayatının Kolaylaştır

Kadınların çantaları kalabalıktır, karışıktır ve kaotiktir. Sanki bir daha hiç eve dönmeyecekmiş gibi, ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi ama her şeyi yanlarına alırlar: Parfüm, makyaj çantası, şarj aleti, cüzdan, anahtar, el kremi, ıslak mendil, kitap, kalem, defter, ajanda… Bir kadının çantasını biraz olsun hafifletecek her türlü hediyeyi alan kişi, o kadının aklından ve kalbinden bir ömür boyu çıkmamayı hak eder:) E-kitap okuyucu işte tam da böyle bir hediyedir; hafiftir ve içine çok fazla sayıda kitap sığdırılabilir. Otobüste, vapurda, uçakta rahatça taşınır ve okunur. Kadınlar için harika hediye seçeneklerinden biridir.

 

Elektronik Parçalar ile Onu Şaşırt

Evet kulağa biraz garip geldiğinin farkındayız ancak aslında kadınlar için en heyecan verici ve etkileyici hediye seçeneklerinden biri de elektroniklerdir. Burada seçim tamamen senin zevkine ve karşındaki kadının yeniliklere ne kadar açık bir karaktere sahip olduğuna kalmış. Elektronik sevgini ve bilgini doya doya konuşturmanın tam zamanı. Kadınların büyük çoğunluğunun konudan oldukça uzak olduğunu düşünürsek, bir erkeğin onların hayatına sokacağı fonksiyonel ve son model bir elektronik parça onlar için çok etkileyici olacaktır. Hediye edeceğin elektroniği düşünürken ne kadar yaratıcı olursan karşı tarafı o kadar mutlu edeceğine emin olabilirsin: telefona bluetooth ile bağlanan bir fotoğraf yazıcısı, akıllı saat, portatif hoparlör, son model bir kulaklık, ev tipi kablosuz hoparlör, drone, akıllı telefon içi tripod… yukarıda da yazdığımız gibi, seçim tamamen sana kalmış.

 

Eşi Benzeri Olmayan Bu Trikolar ile İnce Zevkini Göster

Triko dediğimizde aklına her yerde gördüğün, birbirinin aynısı örme kazaklar, hırkalar, atkılar, bereler gelmesin lütfen. Zamansız ve sofistike, tasarım harikası triko parçalar hayal et… Grafik desenli pançolar, mükemmel kalıplara sahip triko elbiseler, eşini benzerini hiçbir yerde göremeyeceğin örme çantalar, muhteşem renk kombinasyonlarıyla tasarlanmış triko üstler, bereler ve atkılar düşün… Her bir parçası çok ince bir tasarım anlayışını ve eşsiz bir kaliteyi yansıtan bu ürünlerden herhangi birini hediye ederek karşındaki kadına ne kadar ince bir zevkin ve rafine bir kalite anlayışın olduğunu göstermek istersen seni Knitss’e alalım 🙂

Bunlar da ilginizi çekebilir