2019’un Son Döneminde Vizyona Girecek Filmler

21 Ağustos 2019

2019 yılında vizyona giren filmlerden şimdilik memnun olduğumuzu söyleyebiliriz. Peki, kalan yarıda hangi filmler vizyona girecek, heyecanla beklenen filmler hangileri? Son yarı için hazırladığımız, takibe almanızı önerdiğimiz 2019 filmleri listesi:

Joker

Ekim ayında vizyona girmesi beklenen yeni Joker filmi daha öncekilerden farklı olarak Joker’in karakterine ve hikayesine odaklanan bir film olacak. 2019 Joker filmini bu kez Joaquin Phoenix canlandıracak. Heyecan dorukta.

The Irishman

Martin Scorsese’nin yöneteceği The Irishman usta oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor. Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci ve Harvey Keitel’ın şov yapacağı film merakla bekleniyor. The Irishman Netflix’te yayımlanacak. 

It Chapter Two

Stephen King uyarlaması olan O (It) gerilim filmi sevenlerin radarında. 27 yıldır ortalıkta görünmeyen Pennywise tuhaf bir telefonla yeniden ortaya çıkacak. Filmin ilki epey ses getirmişti, O İkinci Bölüm de merakla bekleniyor, neyse ki az kaldı.

Wonder Woman 1984

Patty Jenkins’in yönettiği filmin ilki 821 milyon hasılat elde etmişti. Soğuk savaş dönemini bizlere yaşatacak olacak filmin Wonder Woman’ı Gel Gadot. Kasımda vizyona girmesi bekleniyor.

James Bond 25

Filmin adı tam açıklanmadı ama tarihi belli: 8 Kasım. Danny Boyle’un yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosu Daniel Craig, Ben Whishaw ve Naomie Harris gibi isimlerden oluşuyor.

Wicked

Müzikal severler için 2019’da vizyona girecek filmler arasında merakla beklenen Wicked var. Stephan Daldry yönetmenliğindeki film bir Broadeay uyarlaması, The Wizard of Oz’un yeniden canlandırması. İyi ve kötü cadıların arasındaki hikayeyi Aralık 2019’da izleyeceğiz. 

The Goldfinch

Saka Kuşu olarak çevrilen filmin Eylül 2019’da vizyona girmesi bekleniyor. John Crowley’in yönetmenliğini yaptığı, Pulitzer ödüllü roman uyarlaması filmde Nicole Kidman, Ansel Elgort gibi ünlü isimler yer alıyor. 

The Crow

Game of Thrones’taki Khal Drogo, DC Evreni’ndeki Aquaman olarak sevdiğimiz Jason Momoa’nın başrol oyunculuğunu yapacağı The Crow Ekim’de vizyona girecek. 1994 yılında Brandon Lee’nin oyunculuğu ile efsaneler arasına giren The Crow’un yeniden çekimi merakla bekleniyor.Hayata veda eden bir rock müzisyeni kız arkadaşının tecavüze uğraması ve öldürülmesi sonucu dünyaya geri gelir ve olaylar gelişir. Bunlardan haberiniz var mı: 2019’da İzlemeniz Gereken 5 Film

Bunlar da ilginizi çekebilir