Hemington Triko Şıklığı: Bu Yaz da En Şık Siz Olun!

2 Ağustos 2018
Triko

Trikoyu genellikle soğuk havalarla ilişkilendirenlerdenseniz, hem şıklığınız hem de konforunuz için bugüne kadar çok şey kaçırmışsınız diyebiliriz. Bu yazımızda Hemington’ın yazlık pamuk triko parçaları ile yaşayacağınız ayrıcalıklı konforu ve yaratacağınız stili, size en ince ayrıntısına kadar anlatacağız. Siz de fark yaratan bir stilin peşindeyseniz şimdiden tanıştığımıza memnun olduk.

Pamuk Gibi Yumuşacık ve Ferah Bir Yaz Stili

Yaz sıcaklıklarında tam hayalinizdeki gibi giyinmek bazen zorlayıcı bir hal alır. Smart casual stilinizi bu sıcaklarda korumak, kombinlerinizde azalmaya gitmek, hem günlük giyiminiz hem de ofis şıklığınızda çizginizi yansıtmak kışa göre daha zordur. Kışın üzerinize alacağınız bir hırka, şık bir ceket ve daha fazla aksesuarla tarzınızı daha kolay bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Yazın vazgeçilmeziniz olan polo t-shirt’ler ve ince gömlekler, hem spor hem şık parçalar olarak imdadınıza koşar. Peki, Hemington’ın tam da bu noktada devreye girip farklılaştığı yerler neler?

Hemington’ın yazlık triko polo t-shirt’lerinin ve gömleklerinin hepsi 1. sınıf pamukları, ince zarif desenleri ile sizi bir adım öne taşıma konusunda çok iddalı. Tamamen doğal bir malzeme olan pamuğun farklı türleriyle tasarlanan parçaları daha yakından tanıdıkça ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

İpek triko polo t-shirt’ler ve gömlekler, İtalyan ipek ve pamuğundan üretilen nadide parçalar olarak koleksiyonun gözdelerinden. Tamamen doğal ve nefes alan yapılarıyla gün boyu sizi ferah tutar. Pürüzsüzlüğü ve yumuşaklığı uzaktan bile fark edilen yazlık ipek trikolar, İtalyan pamuğu ile Hemington çizgisini buluşturan asil parçalardan. Polo t-shirt kadar triko gömleklerin kalıplarının da mükemmel bir şekilde vücudunuza oturacağını söyleyelim.

Ege pamuğu ile örülen triko t-shirt’ler yine tamamen doğal malzemeden üretildiklerinden yazın kavurucu sıcaklarında bile sizi asla terletmez. Hafta sonları için spor şıklığınızla uyum sağlayacak olan bu parçalar, ceketsiz giydiğinizde dahi “business” görünüm sunmaları nedeniyle ofis şıklığınızın da vazgeçilmezlerinden olacak.

Farkını görmek için: Ege Pamuğu ile Gelen Saf Şıklık

İtalya’da iplik haline gelen Giza pamuğu ile Hemington, premium şıklığı sizinle buluşturmaya devam ediyor. Mısır’ın beyaz altını, dünyanın en değerli pamuğu olarak kabul edilen Giza 86 pamuğundan üretilen yazlık trikoların en ayırt edici özelliği, uzun süre tüylenmemeleri ve ilk günkü görünümlerini korumaları. Capcanlı renkleriyle yazın enerjisine çok yakışan bu yazlık pamuk trikolar, farklı desenleriyle gerçekten çok şık.

Giza pamuğunu yakından tanımak için: Doğal, İnce ve Yumuşak: Giza Pamuğu

Yaz Akşamlarında Şıklığınızın Tamamlayıcısı: Triko Ceketler

Akşam serinliklerinde stilinizi tamamlayacak triko ceketler, hem spor hem klasik modelleriyle gardırobunuzda mutlaka bulunması gereken parçalardan.

En iyi kalitede pamuktan örülen beyaz, gri, lacivert ve camel renkli yazlık triko ceketler tam kararındaki örgü detayları ile en özel yaz akşamlarınızda şıklığınızı taçlandıracak. Giza pamuğundan örülen spor triko ceketler ise Nil Nehri’nin verimli topraklarından gelen 1. sınıf pamuğun, Hemington’ın modern tasarımıyla birleştiği parçalar olarak sportif tarzınıza üst düzey kaliteyi ve rahatlığı getirecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir