Teknolojiyle Stilinizi Buluşturun: Akıllı Saat Kombinleri

28 Ağustos 2018
Akıllı Saat Kombinleri

Gün geçtikçe çeşitlenen giyilebilir teknoloji ürünleri, vizyon sahibi erkekler için önemli bir stil unsuru haline gelmeye başladı. Biz de yaşam tarzınıza ve giyim stilinize uyacak akıllı saat kombinleri hakkında birkaç öneride bulunalım istedik.

 

Ofis Stili

Ofiste Akilli Saat Kombinleri

Ofis stilinize uyacak bir akıllı saat için deri kayışlı ya da her tarafı tek renk modelleri seçmenizi öneririz. Klasiği ve moderni buluşturan bu akıllı saatler, smart casual giyimle de oldukça uyumlu. Önemli bir püf nokta: Gömleğinizin kollarını katlarsanız içinizdeki gençlik ruhunu ağırbaşlılıkla buluşturur, hem karakterinizin hem de saatinizin fark edilmesini sağlarsınız.

Daha bitmedi: Ofis Stilinizle Göz Kamaştırın!

 

Dışarıda Yemek Yerken

Dışarıda Yemek Yerken

Akıllı saatler gelen bildirimleri ile elbette hayatınızı kolaylaştırıyorlar ama dışarıda yemek yerken bileğinizde sürekli bir titreşimin olmasını istemezsiniz değil mi? Android Wear ve Diesel On Full Guard, ince titreşim ayarları ile dışarıda sizi bölmeyecek şık modellerden.

 

Resmi Davetler

Resmi Davetler

Metal kayışı çok klasik bulursanız seçeneğiniz elbette deri kayış olmalı. Fakat metalin ağrılığını yine de kullansanız fena olmaz. Bu nedenle size metalik çerçeveli deri kayışlı Tag Heuer Connected Modular 45 akıllı saati öneriyoruz. Özellikle siyah seçmedik; çünkü klasik giyinseniz bile fark edilir bir tarz peşinde koştuğunuzu biliyoruz. Bir çift kahverengi deri ayakkabıyla kombinleyin ve saatinizin manşetinizin altından gözüktüğüne de emin olun!

 

Randevu Gecesi

Randevu Gecesi

İlk buluşma bu, her iki taraf da hiç olmadığı kadar gözlemci olacak ve detaylara takılacak. Size önerimiz, kıyafetinizi olabildiğince sade tutup akıllı saatinizle dikkat çekmeniz. Aksesuarınızla ön plana çıkarak detaylara verdiğiniz önemi ve ince zevklerinizi göstermiş olacaksınız. Büyük ve parlak çerçevelerden korkmayın, elbette kaliteden ödün vermediğiniz sürece.

Söylememize gerek yok değil mi? Su geçirmez kayışlı sportif akıllı saatinizle bu gece için vedalaşmak zorundasınız. Size şık bir restoranda mum ışığında içkinizi yudumlarken romantizminize yakışacak bir akıllı saat önerelim: Frederique Constant Horological Classic.

İlginizi çekebilir diye düşündük: Bir Kadın Bir Erkekte İlk Olarak Ne Görür?

 

Minimalist Stil

Minimalist Stil

Sözü uzatmaya gerek yok, dümdüz siyah bir akıllı saatle yolunuza devam edebilirsiniz. Su geçirmez kayışlar ve köşeli çerçeveler minimalist stil için daha uygun, aklınızda olsun.

Daha fazla öneri için okuyun: Sade Ama Etkili: Minimalistik Giyim Tarzı

Bunlar da ilginizi çekebilir