Yaz Sezonun En Trend Erkek Mayo Modelleri/Renkleri

14 Haziran 2019

Yazlık stilinizle plajda veya havuzda da fark yaratmak, hem şık hem de konforlu bir yaz tatili geçirmek için 2019’un erkek mayo trendleri ile karşınızdayız. Hemington’ın kumaş/elyaf seçimindeki özeni mayolarda da kendini gösteriyor. Quick Dry mayolar çabuk kuruma özelliği ile maksimum konfor sağlıyor. Sensuous Moments Koleksiyon’unun canlı renkleri ve sofistike desenleri ise mayolarda da yazın enerjisine uygun, dinamik bir plaj stili yaratıyor. Yeni sezon erkek mayo modelleri, mayo seçimi yaparken bilmeniz gerekenler ışığında aşağıdaki paragraflarda.

Kısa Deniz Şortu

Son birkaç yıldır gördüğümüz diz altı erkek deniz şortu modelleri bu sene yerini kısa modellere bırakıyor. Dizin en az 2 cm yukarısındaki deniz şortu her vücut tipine en çok uyan uzunluk, bizden söylemesi.

Çizgili Deniz Şortu

Bu sene çizgili mayo modelleri de trendler arasında. Hemington’ın yeni sezon koleksiyonu Sensuous Moments’in marine temalı birçok parçasında da kullanılan çizgiler, 2019 mayo modellerinde de mevcut.

Çiçekli Deniz Şortu

Botanik baskılar erkek mayo şortların vazgeçilmezleri arasında. Yazın neşesine uygun, eğlenceli, dinamik çiçekli mayolarda renk skalası da epey geniş oluyor.

Hawaii Desenli Deniz Şortu

Çiçekli erkek mayolarıyla birlikte modası geçmeyen bir klasik de palmiyeli, Hawaii baskılı şortlar oluyor. Bu sene de yine fazlasıyla plajlarda göreceğimiz bir desen.

Düz Renkli Mayolar

Desenli deniz şortlarını tercih etmeyecekseniz tek renk mayolara bakıyorsunuzdur. Mavi, lacivert, turuncu, hardal yeşili bu senenin trend mayo renklerinden. Bu renklerdeki mayoları desenli keten gömleklerle kombinleyerek fark yaratabilirsiniz.

Asker Desenli Deniz Şortu

Bu senenin mayo trendleri arasında asker desenini de görebiliriz. İlla yeşil ve tonlarında değil; mavi, turuncu, sarı tonlarının asker deseni ile tasarlandığı mayolar maceracı erkekler için iyi bir tercih gibi gözüküyor.

Bonus: Mayo Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Beli iple bağlanan şort mayolar en rahatlarıdır. Fakat denize girdiğinizde şortun balon gibi şişmemesi için paça genişliklerinin ve kumaşın tokluğunun da ideal olması gerekir.
  • Düz renkli mayo alacaksanız ten renginizi göz önünde bulundurun. Tezat oluşturmak her zaman işe yarar, aklınızda olsun.
  • Kilonuz varsa enine çizgili mayolardan uzak durun. Genel çizgili giyinme kuralı şortlar için de geçerli yani.
  • Çiçekli ve palmiyeli şortları lütfen ama lütfen düz renk tişörtlerle kombinleyin. Kaosa gerek yok. ☺
  • Mayonun modeli, rengi ve deseni kadar kumaşının kalitesine de dikkat edin. Konforunuz ve sağlığınız için çok önemli. Çabuk kuruyan kumaşları tercih edin.

Tatil planınıza katkıda bulunmak isteriz: Mavi Tur İçin Sakin Yat Rotaları/Koyları

Bunlar da ilginizi çekebilir