Triko Polo: Şıklıkla Rahatlığının Birleştiği Yeni Moda Trendi

4 Mayıs 2019

Erkek giyiminin vazgeçilmez parçalarından olan polo yaka t-shirt, triko şıklığı ve konforu ile birleştiğinde sonuç harika oluyor: Triko polo t-shirt. Dokulu kumaşların hem görsel hem de dokunsal olarak etkisi başkadır. Triko polo t-shirt’leri diğerlerinden ayıran en önemli faktörlerden biri bu özel doku hissidir. Şıklığı konforla buluşturmaları ise kombinlerin ideal parçaları haline getiriyor triko polo t-shirt’leri.

Bu giysilerin erkek giyiminin vazgeçilmezlerinden olmasının önemli sebeplerinden biri de birinci sınıf kalitedeki pamuk ve ipek gibi elyaflarla örülen erkek trikolarının yazın da, yani en sıcak havalarda da hareket özgürlüğü ve konfor sağlaması. Trikonun kış mevsimi ile özdeşleşen algısının yıkılması, yazlık erkek triko modellerine olan ilgiyi arttıran başlıca nedenlerden.

Dokunun Gücü Adına

Kaliteli ipliklerle örülen triko polo t-shirt’ler vücudunuzda yarattığı doğal his bakımından çok özeldir. Yumuşak, teninizden bir parça gibi üzerinizde salınan en iyi kaliteye sahip triko polo yaka t-shirt’ler nefes alan yapıları nedeniyle terletmez. Saf Ege pamuğu, dünyanın en değerlisi Giza pamuğu ve İtalya’da işlenen ipek ve keten gibi birinci kalitedeki elyaflarla örülen Hemington triko polo yaka t-shirt’ler gibi.

Seçkin ve Maskülen Şıklık

Bazı şeyler değerini asla yitirmez. Triko polo t-shirt’lerin erkek giyiminde kazanmış olduğu kalite algısının altında sadece örgünün ve dokunun özgünlüğü değil; triko polo t-shirt’ün maskülen giyimin önemli parçalarından olmasının da payı var.

Desen Çeşitliliği

Triko polo t-shirt modellerinde desen ipliğin örülmesiyle elde edildiğinden, sonuç baskıya göre elbette daha tatmin edici oluyor. Erkek yazlık triko dendiğinde kalitesiyle bilinen Hemington, 2019 ilkbahar/yaz koleksiyonu Sensuous Moments ile bir kez daha renk ve desen çeşitliliği ile farkını ortaya koyuyor. Hemington’ın ikonik baklava desenine getirilen modern yorumlar, marine temalı desenler, lime yeşili, mavi, lacivert, camel, bordo gibi canlı ve enerjik renkler erkek polo yaka triko t-shirt’lerde ince zevkin yansıması olarak kendini gösteriyor.

Özellikle geometrik ve diyagonal desenlerin yeni sezon triko polo shirt’lerde sıklıkla kullanıldığını söyleyelim. Paçası kıvrık kanvas pantolonlar ve chino şortlarla kombinleyerek yazlık stilinize dinamizm ve şıklık katabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir