Stilin İçin İlham Al

2 Haziran 2017
Stil

Moda ve stil sahibi olmak hakkında yazıp çizmek sadece kadınların tekelinde gibi gözükse de dünyanın pek çok ülkesinde kendine özgü son derece hoş bir stile ve yaşam tarzına sahip olup bunu paylaşan birçok erkek var ve bizce bu erkekler takip edilmeye değer! İlham almak ve gördüklerimizi kendi tarzımızla birleştirmek için önümüzde uçsuz bucaksız bir dünya var. İlgimizi çeken, tarzlarını beğendiğimiz stil sahibi erkeklerden birkaçını senin için bir araya getirdik. İster instagramdan takip et, istersen de bu kişilerin bloglarını şöyle bir karıştırıp aldığın ilhamla stiline ve hayatına yeni dokunuşlar kat.

Saul Carassco

Los Angeles’ ta yaşayan fotoğrafçı, gezgin ve moda bloggerı Saul çok sık seyahat eden ve tüm bu seyahatlerinde de şıklığından ödün vermeyen bir erkek. Trend Styled isimli sitesinde (http://www.trendstyled.com/) yiyip içtiğinden giyimine, sanattan mimari yapılara, seyahatlerinden bakım ve traş ritüellerine kadar her konuda yazı ve fotoğraf paylaşıyor. Saul’ un hayatına özenmemek elde değil!

Kendisini instagramdaki @saulrasco hesabından da takip edebilirsin.

Stil Sahibi

North of Man- Eliezer Infante

Newyork’ lu Eliezer Infante North of Man isimli blogunda markalarla yaptığı işbirliklerini, giyim ve yaşam tarzını etkileyici görsellerle takipçileri ile paylaşıyor. Aynı zamanda NoMAN isimli ajansı ile stil danışmanlığı yapıyor, styling ve fotoğraf hizmeti veriyor. Blogunda birkaç dakika gezinerek hafta sonu kombininden şık bir toplantı kombinine ya da saat, takı ve gözlük gibi aksesuar kullanımına kadar pek çok konuda ilham alabilirsin.

(http://northofman.squarespace.com/)

Instagram’dan takip etmek istersen adresi: @elisoul01

Stil

He Spoke Style – Brian Scawa

Aslen müzisyen ve bisiklet yarışçısı olan Brian Scawa 2013 yılından beri yazmakta olduğu blogu hespokestyle.com ile erkeklere pek çok konuda stil önerilerinde bulunuyor ve stilin sadece giydiklerinden değil, zevklerinden, ilgi alanlarından, yaşam tarzından, kendine koyduğun hedeflerinden ve kalite anlayışından oluşan bir bütün olduğunu düşünüyor.

Sitesinin çok özenle hazırlanmış olduğunu ve değişik tarzlar hakkında derya gibi bilgi içerdiğini söylemek mümkün. Bir smokinin anatomisinden, iş çıkışı özel bir yemeğe gitmek durumundaysan nasıl bir tarzın olması gerektiğine kadar her konuda bilgi var.

170K Takipçili instagram hesabının adresi: @hespokestyle

Stil Sahibi

I AM GALLA – Adam Gallagher

Adam Gallagher’ ın I AM GALLA isimli blogunu takip eden herkes stil konusunda ilham alır mı bilemiyoruz ama seyahatleri konusunda ilham alıp egzotik bir lokasyona uçak bileti satın aldıklarına eminiz! Şaka bir yana Adam Gallagher’ ın stili kadar seyahatleri de gerçekten muhteşem gözüküyor. Kendisi nasıl oluyorsa tüm bu seyahatlerde çok şık ve sofistike gözükmeyi başarıyor.

Kendisinin instagramda iki milyon takipçisi olduğunu eklemeden geçmeyelim! @iamgalla

Stil Sahipleri

One Dapper Street – Marcel Floruss

Newyork’ lu genç ama başarılı bloggerlardan biri de Marcel Floruss. Kendisinin hem blogu hem de sık sık videolar paylaştığı bir youtube hesabı var. Blogunda stil önerileri, seyahat, spor ve yaşam ile ilgili pek çok paylaşım yapıyor. Marcel henüz sadece yirmibeş yaşında ancak oldukça şık ve sofistike bir tarzı var. Stil ve yaşam konusunda ilham veren instagram hesabı @marcelfloruss isminden takip edilebilir.

Stil Sahibi İnsanlar

Fashionably Digital Adventures – Koray Caner

Türkiye’ den erkek modası konusunda ilham aldığımız kişilerin sayısı henüz ne yazık ki oldukça az. Ancak Koray Caner bu konudaki eksiği erkek ve kadın modasıyla ilgili son derece özenli içerikler paylaştığı blogu ile kapatıyor. Fashionably Digital Adventures isimli sitesine koraycaner.com adresinden ulaşılabilir ve @koraycaner isimli instagram hesabından takip edilebilir. Ayrıca yakın zamanda çektiği videolarla oluşturduğu vlogunda da moda, film, dizi, kitap, mekan ve benzeri aklınıza gelebilecek her konuda keyifli paylaşımlar yapıyor.

Koray Caner

Bunlar da ilginizi çekebilir