Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi ile Gelen Son Özgürlük Savaşı

10 Şubat 2020

Star Wars: The Rise of Skywalker tüm dünyada 20 Aralık’ta vizyona girecek ve heyecanı doruğa taşıyan fragmanı ile dillerden düşmüyor. Star Wars’un 9. filminin yönetmen koltuğunda J.J.Abrams oturuyor. 2015 yılında Star Wars: The Force Awakens filmi ile üçlemeyi başlatan yönetmen, bu filmle üçlemeye son vermiş olacak.

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan Star Wars 9 fragmanı üçlemenin son filmi için gerekli heyecanı sağlıyor.

Star Wars Filmlerinde Frene Basma Vakti

Geçen yılki Star Wars filminin beklenen ilgiyi görmemesi ve süper kahraman filmlerinin dahi daha farklı yollara girmeye başlamasının üzerine Lucasfilm 20 Aralık’ta vizyona girecek 9. filmden sonra Star Wars filmlerinde seri üretim modundan çıkacaklarını duyurdu. Galaksinin epey uzağında çıkacağımız yolculukta verilecek özgürlük mücadelesinden sonra uzun bir süre Star Wars evrenine hasret kalabiliriz gibi görünüyor.

Star Wars 9 Oyuncuları Kimler?

Oyuncu kadrosu Daisy Ridley (Rey), Carrie Fisher (Leia Organa), Mark Hamill (Luke Skywalker), Adam Driver (Kylo Ren), Oscar Isaac (Poe Dameron), Billie Lourd (Lieutenant Connix) John Boyega (Finn) gibi isimlerden oluşuyor.

Yeni Star Wars filminde Büyük Lider Snoke’u öldürerek İlk Düzen’in yeni büyük lideri olan Kylo Ren gücünü korumak için gittikçe zorbalaşırken Luke Skywalker’la Güç birleşmesinden sonra özünü kabul eden Rey gittikçe cesaretleniyor. Tekrar sahneye çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş’i güçlendirmeye çalışan Finn ve Poe ile yeni Star Wars bir önceki filmin hayal kırıklığından sonra fanatiklerini tatmin edeceğe benziyor. Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi filminin 6 dakikalık fragmanı da Yıldız Savaşları tutkunlarının heyecanını arttırır nitelikte:

İzlemediyseniz izleyin:

Örümcek Adam’ın İlginç Hikayesi

 

Bunlar da ilginizi çekebilir