Özel Aksesuarlarla Yaz Kombinlerinize Tarz Katın

14 Nisan 2019

Yazlık erkek kombinlerinin tamamlayıcıları aksesuarlarla karşınızdayız. Seçimleriniz ve ince zevklerinizin yansıması olacak yazlık erkek aksesuarları ile özgün tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Unutmayın; stilinizdeki detaylar sizin hakkınızdaki önemli ipuçlarıdır.

Örgü Kravat ve Örgü Mendil

Hemington’ın koleksiyonlarında mutlaka yer verdiği örgü kravat ve mendillerle smart casual giyiminizde iddialı ve dikkat çekici yenilikler yapabilirsiniz. Yazlık triko ceketlerle kombinleyebileceğiniz ipek veya pamuk örgü mendil ve kravatlar renk seçenekleri ile de bir hayli fazla.

Güneş Gözlüğü

Elbette güneş gözlüğünüz var ve yaz ayları onlar olmadan yaşanmaz. Peki, yüz tipinize uygun güneş gözlüğü seçme rehberimizi okuyup evdekileri bir kontrol etmeye ne dersiniz? Mükemmel güneş gözlüğü yüz şeklinize uygun olandır.

Kol Saati

Kol saatinizin iyi bir marka olması yeterli değil. Kıyafetinizle de uyumlu olması gerekiyor. Ofiste, özel bir buluşmada ya da hafta sonu katıldığınız bir golf turnuvasında aynı saati takamazsınız. Örneğin yazlık stiliniz için pamuk karışımlı kumaşlarla yapılan kayışlı saatleri neden tercih etmeyesiniz? Kıyafete uygun saat kombinleri önerilerimizi mutlaka okuyun.

Deri Portföy Çanta ya da Defter

İş seyahatlerinizde ve toplantılarınızda size eşlik edecek kaliteli deriden bir portföy çanta ve defter, hem işlevsel hem de şık durur. Aynı şekilde deri laptop kılıfı ve çantası gibi aksesuarları da tercih edebilirsiniz. Not almak için defterinizi ya da dizüstü bilgisayarınızı çıkardığınızda bile derinin asaleti ile sizinle olur. Deri cüzdanınızın olması gerektiğini söylemiyoruz bile.

Pamuk Çorap

Sadece yazın değil; her mevsim çoraplarınız pamuk dokuma olmalı. Sağlığınız ve konforunuz içi nefes alan yumuşacık pamuk çorapları tercih etmelisiniz. Son yıllarda çok renkli ve desenli erkek çorapları trendi yaşanıyor. Tarzınıza uyuyorsa neden olmasın? Baklava desenli ve düz Hemington çorapları da burada.

Şapka

Erkek şapkası günümüzde spor kasketler ya da kışlık bereler dışında sık kullanılan bir aksesuar değil. Fakat o kadar çok çeşit var ki neden ara sıra şapka takmayasınız? Keten ve pamuk kasketlerle fötr şapka modellerini bir düşünün deriz.

Bileklik

Aslında yazı kışı yok, ekrke aksesuarları her dönem hemen hemen aynı. Sadece metaryaller, renkler vs değişiyor. Deri ve metal karışımlı erkek bileklikleri en şık erkek aksesuarlarından. Yaz sıcaklarında bileğinizde fazlalık istemiyorsanız en azından akşamları takmayı deneyebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yeni Sezon Maui Jim Gözlüklerle Yeni Bir Tarz Yakalayın

Teknolojiyle Stilinizi Buluşturun: Akıllı Saat Kombinleri

Bunlar da ilginizi çekebilir