Kışa Özel Kombinler: Bağlama Modelleriyle Birlikte Atkı Kombinleri

14 Ocak 2019

Erkek giyiminde hem trend hem modern hem de maskülen görünümü koruyarak aksesuarları kombinlemek incelik ister. Kışlık giyimin vazgeçilmez aksesuarları da şüphesiz erkek atkısı ve beresi. Hemington’ın erkek atkı modellerinden ilhamla kış şıklığını yakalayacağınız önerilerde bulunmak istedik. Atkı bağlama modellerini de tanıtmış olduk.

Kışın İkonik Desenleri ile Sezonu Yakalayın

Hemington’ın Aspen koleksiyonundaki kar desenli atkı-berelerle stilinize renk ve sıcaklık katın. Alpaka yününden saf kaşmire, yumuşacık ve sıcacık erkek atkı bere modelleri kar desenleri ile çok karakteristik.

Hemington Aspen Koleksiyonuna göz atın.

Tüm Zamanların Şıklığı: Geleneksel Atkı Bağlama

En klasik erkek atkı bağlama yöntemi. Aslında bağlamıyorsunuz ile. İki ucu açıkta olacak şekilde atkıyı boynunuzdan sarkıtın. Takım elbise giymeyi seviyorsanız sizin için en iyisi. Fakat spor ceketlerle de çok hoş göründüğünü söyleyelim. Kısa boyluysanız atkıyı sereserpe boynunuzdan sarkıtmak yerine aşağıdaki bağlama yöntemlerinden birini seçin.

İlginizi çekebilir. Uzun boylu Gözükmenin  6 Kuralı

Son Derece Maskülen: Paris Düğümü

Atkınızı uçları bir araya gelecek şekilde katlayın ve boynunuza dolayın. Gevşek uçları da iki kat halkadan geçirin. Smart casual giyimin kışlık versiyonu için birebir. Desenli ve kıyafetinize tezat renkteki atkı modellerini bu şekilde bağlayarak iddialı bir stil yaratabilirsiniz.

Her Zaman Şık: Smart Casual

Kravata Rakip: Ascot Düğümü

Bu bağlama sadece atkılar için değil; erkek şal modelleri için de sıklıkla kullanılıyor. Çünkü ceket ve hırkalarınızla birlikte kombinleyip kapalı alanda da şıklığınıza katkıda bulunuyor. Atkınızı boynunuzdan geçirin, tam ortadan bağlayın ve iki ucunu açıkta sarkıtmak yerine hırkanızın ya da ceketinizin içine sokun.

Hemington erkek triko ceketleri ile iddialı kombinler vadediyor, tıklayın.

Bohem Bir Tarz İçin: Boynun Etrafından Bir Kez Dolama

Boynun etrafından serbestçe dolandırdığınız atkınızın bir ucunu diğerine göre daha kısa tutun. Boyun genişliğini de biraz bol tutun ki salaş ve bohem bir tarz yaratabilin. Kısa olan erkek atkı modelleri bu bağlama tipine daha uygun. Spor giyinmeyi seviyorsanız bu tarzın bağımlısı olabilirsiniz.

En Soğuklar İçin: Boynun Etrafından İki Kez Dolama

Uzun ve kalın atkınızı boynunuzun etrafından iki kez dolayın. Spor montlardan kaşe kabanlara, özellikle kalın örgü erkek atkılarının iki kere dolandırılması çok daha havalı görünüyor. Hemington’ın saf kaşmir ve yün atkıları ile harikalar yaratacağınıza eminiz. Farklı renklerdeki iki örgü atkıyı boynunuza dolayarak orijinal bir stil yaratmaya ne dersiniz?Bu da ilginizi çekebilir: Aspen Koleksiyonu ile Kışlık Stilinizde Colorado Havası Estirin

Bunlar da ilginizi çekebilir