Kış Gardırobunuzun Eksiklerini Tamamlayın

21 Ocak 2019

Dört dörtlük bir kışlık giyim için gardırobunuza şöyle bir göz atın ve eksiklerinizi tamamlayın istedik. Erkek giyim kombin alternatiflerini arttıracak trend parçalarla eksiğiniz kalmasın.

Dış Giyim İçin Trikolardan Destek Alın

İster spor mont ister klasik kaban tercih edin, trikoyu gardırobunuzdan eksik etmeyin. Hemington’ın Merino yün triko mont ve paltoları ile stilinize ayrıcalık katabilirsiniz.

Dünyanın birinci sınıf elyafları ile hazırlanan özel koleksiyon Hemington Icons ve sık seyahate çıkan erkekler için tasarlanan, Merino yününün asla kırışmayan, su geçirmez parçalarla teşrif ettiği IQ Serisi’ne ait montlar gardırobunuzun baş tacı olmaya adaylar.

Hem Modern Hem Klasik: Triko Yelek

Smart casual ve business casual giyimin mihenk taşlarından triko yelekler, gardırobunuzdaki diğer parçalarla muhteşem kombinler yaratmanızı sağlar. Hemington’ın Merino yününün ve canlı renklerin stilinize sıcaklık katacağı önden fermuarlı spor triko yelekler ise bu kış gardırobunuza katacağınız en orijinal parçalardan biri olacak, iddia ediyoruz.

Kazak Deyip Geçmeyin: Tüm Kış Boyunca Size Ondan Yakını Yok

Elbette erkek kışlık giyimin başlıca parçaları kazaklar ve sizin gardırobunuzda da bir hayli varlar. Fakat “kazak” çok geniş bir skalaya sahip. Mesela Lambswool yününden kazağınız var mı? Avustralya’da tamamen doğal şartlarda yetişip İtalyda’da işlenen Lambswool ipliğinden üretilen Hemington kazakları, dünyanın birinci sınıf yünlerine verilen Woolmark logosuna sahip. Bu, şu anlama geliyor: Yumuşacık, terletmeyen, teninizden bir parça gibi sizden bir parça olacak, tüylenme veya solma gibi problemler yaşatmayacak kazaklar bunlar.

Lambswool yün kazakları inceleyin.

Erkek kazaklarının en iyileri genellikle Alpaka yününden ya da Merino yününden üretilen kazaklar oluyor. Bunlara lafımız yok ama saf kaşmir kazakları da unutmayın isteriz. Dokunduğunuz anda sarılıp uyumak isteyeceğiniz denli yumuşak, estetik harikası saf kaşmir kazaklarda gardırobunuzda olmayı hak ediyor.

Biraz Farklılaşma Zamanı: İpek Yün Trikolar

Yüzyıllardır dünyanın en seçkin elyaflarından biri kabul edilen ipeğin yünle muhteşem karışımını üzerinize giyme ayrıcalığını da yaşayın istedik. Canlı renkleri ve vücudunuza tam oturan kalıplarıyla Hemington ipek trikoları kendinize hediye edeceğiz en özel parçalardan.

Aksesuarları Unutmayın: Örgü Kravat ve Mendillerle Farkınızı Ortaya Koyun

Kalite, orijinallik, estetik algı… Stilinizi özgün kılan parçalar, seçtiğiniz aksesuarlarınızdır. Kombinlerinizi canlandıracak, seçtiğiniz parçalara hareket katacak örgü kravat ve mendillere bayılacağınıza eminiz. Renk ve desen yelpazesinin epey geniş olduğu bu zarif tamamlayıcılarla kışlık gardırobunuzda eksik bırakmayın.

Bu da ilginizi çekebilir: Kışa Özel Kombinler: Bağlama Modelleriyle Birlikte Atkı Kombinleri

Biraz Desen Biraz Aspen: Colorado Tarzını Gardırobunuza Taşıyın

Son olarak sizi Hemington’ın Aspen Koleksiyonu ile tanıştırmak istiyoruz. Daha önce görüp duyduysanız eminiz birkaç parçayı dolabınıza eklemek için şüphe etmediniz. İkonik kar deseni, el emeği detayları, gömleklerde ve pantolonlarda iç biye, paça ve manşet altlarındaki kumaş ayrıntıları ile benzersiz bir stil yakalamanızı sağlayan bu parçalardan mutlaka edinin. Daha fazla aytıntı burada: Aspen Koleksiyonu ile Kışlık Stilinizde Colorado Havası Estirin

Bunlar da ilginizi çekebilir