Kiralayabileceğiniz Mükemmel Airbnb Evleri

26 Ocak 2020
Kiralayabileceğiniz Mükemmel Airbnb Evleri

Seyahat ederken konaklamayı başlı başına keyif haline getirecek en güzel Airbnb evleri ile karşınızdayız. Dünyanın çeşitli yerlerinde kiralayabileceğiniz Airbnb evlerinin kimi lüks kimi doğanın kucağında huzura kaçış için mükemmel.

Skypod, Calcu, Peru

Maceradan hoşlanıyorsanız Peru’nun Kutsal Vadisi’ndeki bir dağın kenarında sarkar gibi duran bu şeffaf kapsül ev şimdiden kalp atışınızı hızlandırmış olmalı. Geceliği £ 339’dan başlayan fiyatlarla Airbnb’den kiralayabileceğiniz en sıra dışı evlerden biri. 


Casa Caracol, Isla Mujeres

Çılgın bir sanat eserini andıran bu ev Karayip Denizi’nde güzelce yüzen Isla Mujeres Adası’nda bulunuyor. Özel tasarımından dolayı dünyaca üne kavuşan bu evin fiyatı gecelik 300 dolardan başlıyor.

Kerhonkson, New York

Airbnb dağ evlerine merakınız varsa Catskills’te yer alan güneş enerjisi ile “yaşanan” bu eve bayılacaksınız. 2 yatak odası bulunan ev 4 kişilik. Rustik-modern mimarisi ve doğa ile içe içe atmosferi ile alıp başını gitmek isteyenler için mükemmel bir seçim olan evin gecelik fiyatı 255 dolar.

Finlandiya

Finlandiya iglo evleri kuzey ışıkları manzarası ile dünya çapında üne sahip. Kardan bir evde uyumanın ve kuzey ışıkları ile mest olmanın bedeli gecelik 790 dolar civarında. 

Stowe,Wermont

Gölgelik ev denilen bu mekan, dışarıdaki yemyeşil manzara ve içerideki doğal ahşap kullanımı ile İskandinav tarzda ev sevenler için harika bir seçim. 3 yatak odası ve oturma alanı ile 8 kişilik bir ev burası. Şöminesi, altı kişilik açık açık hava spa küveti, şehir merkezine yakınlığı ile Airbnb evleri arasında popüler. Gecelik fiyatı ise 345 dolardan başlıyor.


Bali

Tasarımı ile kendine hayran bırakan bu bambu ev Bali’de yer alıyor. Sizi heveslendirdik ama kötü bir haberimiz var, bu evde kalmak için bekleyen o kadar çok kişi var ki birkaç sene için rezervasyonların kapalı olduğunu öğrendik. Tüm ihtiyaçlarınız için özel hizmetli, size yemek pişirmesi için usta şef de kiralayabileceğiniz bu Airbnb evin kirası bakalım ev müsait olduğunda ne kadar olacak?

Bunlar da ilginizi çekebilir