Kayak tatilinin son moda adresleri

29 Aralık 2018

Herhangi bir kayak veya dağ evi tatilinin başarısının sırrı, günlük yaşamı aşan bir konfor, enfes bir mutfak ve deneyimli personel hizmetiyle sağlanabilir. Şehrin stresinden kaçıp beş yıldızlı özel bir kar tatili yapmaya ne dersiniz? Ekstra düzeyde hizmet ve güvenlik deneyimiyle dünyanın birçok ülkesinde tercihinize göre kayak tatili yapabilirsiniz. Her bütçe için ayrı ayrı seçeneklerin olduğu kayak merkezlerinin en iyilerini topladık. Önümüzdeki sezon için en favori olanları seçtik. Sıcak küvetler ve ev sinemaları gibi detaylar kayak tatilinizi bir masala dönüştürecek.

Verbier, İsviçre

Son derece kaliteli ev şaraplarını odanıza isteyebileceğiniz otelleriyle Verbier’in Plan-Praz bölgesinde kayak tatilinin tadını çıkarın. Ateş çukuru bulunan panoramik bir terasa, masaj ve bakımlar için ayrılmış bir odaya, iki oturma odasına, saunaya ve açık hava spa küvetine sahip otellerde ayrıca her diyet isteğine hitap eden eğitimli şefler mutfaktan sorumlu.

Aspen Colorado, ABD

Ailece kayak tatili yapmak için en özel yerlerden biri Aspen. Aspen’de tüm aile üyeleri için düşünülmüş özel aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirsiniz. Aspen’de her yıl efsanevi yılbaşı partileri olduğunu hatırlatalım. Bu sene geç kaldıysanız önümüzdeki sene için şimdiden bilet bakmaya, hazırlık yapmaya başlayın. Aspen Colorado, kış tatili kaçamaklarının en güzeli olacak.

St. Martin de Belleville, Fransa

St Martin de Belleville esasen kayak alanına doğrudan erişime sahip, geleneksel bir köy. Dağ evi, köy merkezinden biraz uzakta yeni bir yerleşim bölgesinde yer alıyor. Otellerde özel süit odalar bulunuyor. Genel görünümü ahşap duvarlar, tavanlar, zeminler ve mobilyalarla aydınlık ve odunsu. Görkemli kumaşlarla dekore edilen otellerde açık plan oturma ve yemek odası en konforlu şekilde donatılmış.

Lech, Avusturya

Chalet 1597 adlı konaklama tesisi, Lech’in en güzel mekanlarından biri. Rüfikopf kayak alanına erişimin yakınında yer alan dağ evinde, üç kata yayılan beş yatak odası bulunuyor. 12 kişinin konaklayabileceği mekandaki detaylar büyük bir özenle yapılmış. Master süitin kendine ait bir çalışma odası yer alıyor. Tesiste sinema alanı, sauna, masaj odası ve açık spa küveti içeren bir spa alanı sizleri bekliyor.

Revelstoke, Kanada

Lüks bir özel helikopter pistinin yer aldığını söylesek yeterli olacaktır. Vahşi doğanın içine gizlenmiş özel bir spa, sinema ve gurme yemekler; beş yıldızlı bir dağ evinde başınızı döndürebilir. 16 kişi kapasiteli sekiz konuk süiti, Alpler’in lüks dağ evlerinde bulunanların en az iki katı büyüklüğünde. Spa alanında havuz, spor salonu, sauna, masaj odaları ve açık spa küvet bulunuyor. Hizmet kalitesi ve mutfağı olağanüstü.

Yılbaşı indirimleri adresinden Hemington’un indirimlerine göz atabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir