Her Zaman İyi Stile Sahip 7 Erkek Sporcu

11 Mayıs 2020

Ünlü erkek sporcular her zaman dallarındaki başarılarla değil, stilleriyle de adlarından söz ettiriyorlar. Kendi tarzları ile moda dünyasında akımlar yaratan ve birçok erkeğin stil ikonu olan 7 ünlü erkek sporcuyu bir araya getirdik. Bakalım hangi sporcunun tarzından daha çok hoşlanacaksınız?

1-David Beckham

Bu listenin başında ünlü futbolcu David Beckham olmazsa olmaz! Futbol alanındaki başarıları dışında moda dünyasında edindiği yerle de adeta bir stil ikonu olan David Beckham, stiliyle her zaman ön planda olan sporculardan biri. Birçok ünlü giyim markasının yüzü olan Beckham; günlük yaşamında sıklıkla kullandığı bereler, bohem aksesuarlar, adeta bir İngiliz aksesuarı olan kasket şapkalar, takım kıyafetlerinde kullandığı aksesuarlar ile adeta her dönem erkek modasına yön veriyor. Ayrıca dönem dönem değiştirdiği saç modelleri de erkek stilinin öncüsü oluyor.

2- Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo, stil olarak Latin şıklığını benimseyen bir sporcu. Onu saha dışından salaş görmek pek mümkün değil. En çok tercih ettiği kıyafetler ise dar kesim takım elbiseler, yine dar kot pantolonlar ve blazer ceketler. Ayrıca Cristiano Ronaldo stiline en çok para harcayan ünlü sporculardan biri. Stilinde özellikle kaşmir kazakları, pahalı mücevherleri göze çarpıyor.

3- Roger Federer

Tenis dünyasının ünlü isimlerinden Roger Federer, klasik ve rahat tarzıyla göz dolduran bir stil ikonu. 2016 yılında yılın en şık adamı seçilen Federer; özellikle taba renklerde seçtiği ceketleri, ödül törenlerinde dahi klas bir görüntüye sahip olmasını sağlayan kaşmir boğazlı kazakları, Jean pantolonlarla kombinlediği bomber ceketleri ve ekoseli gömlekleri ile centilmen şıklığın öncü isimlerinden biri.

4- Cedi Osman

NBA’in parlayan yıldızı Cedi Osman, dinamik ve rahat stili ile göze çarpıyor. Sık sık kullandığı jean pantolonlar ve eşofmanların yanı sıra, İtalyan kesim takım elbiseleri de tercih ediyor. Ayrıca bazı moda markalarının reklam yüzü de oldu. Cedi Osman saç stili ile de dikkat çeken sporculardan biri.

5- Lewis Hamilton

Ünlü Formula 1 pilotu Lewis Hamilton, tarzı ile ön plana çıkan isimlerden. Öyle ki tarzındaki özgünlüğü kendi tasarımlarına yansıtarak ünlü markalarla işbirliği yapmış. Tarzını “genç ruhlu sokak stili” olarak tanımlayan Lewis Hamilton, renkli ve asi tarzıyla gerçekten de gençlerin stil ikonu olmuş durumda.

6- Conor McGregor

Ünlü boksör Conor McGregor, ringdeki yumruklarının yanı sıra, sıra dışı giyim tarzı ile dikkat çekiyor. Boks dünyasındaki cesurluğunun yansımalarını giyim tarzında da görmek mümkün. Renkli ve desenli gömlekleri, dar ve kısa paçalı pantolonları, pahalı saatleri ve mücevherleri ile son dönemlerin erkek tarzını en iyi şekilde temsil eden Conor McGregor, aykırı şıklığın önde gelen isimlerinden.

7- Caner Erkin

Ünlü futbolcu Caner Erkin, sahalardaki başarısı dışında giyim tarzıyla da dikkatleri çeken bir sporcu. Lüks markaların ürünlerini kullanmayı seven ünlü futbolcu, bu markaların en dikkat çekici tasarımlarına da giyim tarzında muhakkak yer veriyor. Zaman zaman sporcu ruhunun yansıması rahat günlük kıyafetlerini lüks ve ilginç tasarımlı ayakkabılarla tamamladığını görmek mümkün.

Bunlar da ilginizi çekebilir