Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri

28 Ocak 2020

14 Şubat yaklaşırken Sevgililer Günü hediyesi nasıl olmalı, erkek için ne alınır, klasik bir şeyler mi değişik bir hediye mi olmalı gibi sorular kafanızda uçuşmaya başladı bile, değil mi? Erkekler için Sevgililer Günü hediye fikirlerini biz kalite ve uzun ömürlülük çerçevesinde hazırladık. Umarız sevginiz ve birlikteliğiniz de öyle olur.  

Kaşmir Kazak

Aristokratların seçimi olarak bilinen, dünyanın en değerli ve nadir elyaflarından biri olarak kabul edilen kaşmir, seçkin zevkinizin ve kaliteyi ne kadar önemsediğinizin göstergesi olacak. Hemington kaşmir kazak koleksiyonundan sevgilinize şık bir parça seçebilirsiniz. Tibet’te özel şartlarda yetiştirilip İtalyan atölyelerinde işlenen kaşmir ve saf Ege pamuğunun karışımından üretilen bu özel kazaklar; renk ve desen çeşitleri ile lüks birer Sevgililer Günü hediyesi adayları.

Traveler Trikolar

Sevgiliniz seyahat etmeyi seviyor ve fonksiyonelliğe önem veriyorsa Hemington Activewear Koleksiyonu’na sizi misafir edelim. Bu koleksiyondaki parçalar ütü gerektirmeyen, kırışmayan yapıları ile son derece işlevseller. Saf Merino yününün birinci sınıf kalitesine sahip traveler trikoların bir diğer fonksiyonel özelliği ise su itici özellikte olmaları. 

Saat

Klasik ama kaliteli bir hediyeden daha iyisi yoktur diyenlerdenseniz sizi dünyanın en lüks saat markaları yazımıza alalım, gerisini siz halledersiniz. 

Kemer-Ayakkabı Seti

Birinci sınıf kalitede gerçek deri ve süetlerden üretilen kemer-ayakkabı setine hangi erkek hayır diyebilir? Sevgililer Günü hediyeleri erkekler için el yapımı ürünler de epey ilgi görüyor. El yapımı deri ayakkabı ve kemer alsanız, harika olmaz mı?

Profesyonel Saç Kesim Makinesi

Sevgilinizin saçlarını hediye ettiğiniz saç kesim makinesi ile kesseniz romantik olur diye düşündük. Şimdiden çalışmanızda fayda var: Erkekler İçin 5 Klasik Saç Kesimi

Göbeklitepe Gezisi

Dünyanın gözünü diktiği, sırları ile merak uyandıran Göbeklitepe için beraber bir gezi ayarlamaya ne dersiniz? Tarih ve kültürel gezi seven bir erkek arkadaşınız varsa yaklaşık 12 bin yaşındaki Göbeklitepe gezisi hayatının en unutulmaz hediyesi olacak, iddialıyız!

Kıymetli Bir Tablo

Sanatsal bir kapanış yapmak istedik. Sevgilinize evine asacağı bir tablo hediye ederek estetik duygularına hitap edebilirsiniz. Hem ömür boyu kalıcı bir hediye de olur, ne hoş değil mi? İlginizi biraz daha çekelim istiyoruz: Duyguların Ressamı Taner Ceylan

 

Bunlar da ilginizi çekebilir