Dünyanın en ‘marka’ beş lüks oteli!

20 Kasım 2018

Lüks denilince akla markalar gelir. Kendi özgünlüğünü ispat etmiş markalar lüks ve kalite arayan kişiler için vazgeçilmez adresler… Bu lüks markalar müşterilerini sadece mağazalarında değil, bir süredir kendi isimleriyle kurdukları otellerde de ağırlıyorlar. Dubai’deki Palazzo Versace, Roma’daki Fendi Suits bunlara en güzel örneklerden birkaçı. Lüks marka otellerin beş tanesini okurlarımız için derledik.

Armani Otel, Milano

Milano’da geçirdiğiniz yorgun bir günün ardından Armani Otel’de sauna veya Türk hamamında rahatlayabilirsiniz. Sporsever konuklar ise fitness merkezinden yararlanabilir. Scala Tiyatrosu ve Milano Katedrali’ne 10 dakika yürüme mesafesindeki otel, Sempione Parkı’na 1 km uzaklıkta. Milano şehir merkezi; yemek, lüks marka alışverişi ve alışveriş ile ilgilenen gezginler için harika bir seçenek. Bu bölge ayrıca alışveriş için oldukça ideal.

Dolce & Gabbana Otel, Milano
İtalyan markalarının otellerle birlemişi muhteşem deneyimler sunuyor. Bunlardan bir tanesi kesinlikle Dolce & Gabbana Otel…İlk otelini 2016 yılında Miano’da açan Dolce & Gabbana markası dünyanın en beğenilen adreslerinden biri. Oda terliklerinden perdelere kadar özel tasarlanan otelde lüksün tüm dokunuşlarını hissedebilirsiniz.

Bulgari Resort Otel, Bali

Küçük Sunda Adaları’nın en batısında yer alan Endonezya’ya bağlı bir ada olan Bali’de sofistike tasarımıyla Bulgari Resort Otel dikkat çekiyor. 3 buçuk milyon nüfuslu, eşsiz doğasıyla tatilin tadını çıkaracağınız Bali’de konaklamanız süresince Bulgari Resort Otel, tüm detayları en ince ayrıntısına kadar konukları için düşünmüş. Otelin restoranında tamamen yerel ve organik ürünler kullanılıyor. Bulgari garantisiyle okyanusun tadını çıkabilirsiniz.

Fendi Private Suites, Roma

Marka otellerin en yenilerinden biri Roma’daki Fendi Private Suites… Markanın Roma’daki mağazasının üzerinde bulunan otel, lüksün en üst standartlarında odalara sahip. Fendi Private Suites, Roma’nın en moda caddesi Via Condotti’ye yaklaşık 10 dakika uzaklıkta. Roma’nın tarihi dokusunu dolaştıktan sonra yorgunluğunuzu Fendi Privates Suites’te gönül rahatlığıyla atabilirsiniz.

Palazzo Versace, Dubai

Dünyanın tüm lüks markalarının rahatlıkla bulunduğu Dubai’deki Palazzo Versace için adeta bir Versace Sarayı denilebilir. 16. yüzyıldan kalma devasa sarayları anımsatan mimarisiyle Plazzo Versace Dubai, tamamen Versace’nin kendine has stilini sembolize ediyor. Üç havuzu ve palmiye ağaçlarıyla muhteşem bir bahçesi olan otel yüksek tavanlarıyla görkemini her an hissettiriyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir