Babalar Günü’ne Özel Anlamlı Hediyeler

25 Mayıs 2019

Özel günler özen ister. Bu sene 16 Haziran’da kutlanacak Babalar Günü hediyesi önerilerimizle karşınızdayız. Babanıza duyduğunuzun sevginin ve saygının minik de olsa bir yansıması olan Babalar Günü hediyesi anlamlı, kaliteli ve ayrıcalıklı olmalı değil mi?

Triko Polo T-shirt

Bir klasik olan Babalar Günü t-shirt hediyesini triko polo yaka şıklığı ve konforu ile taçlandırın. Birinci sınıf kalitedeki elyaflarla dokunan, sofistike desenleri ile özgü bir tasarım anlayışının ürünü olan Hemington triko polo t-shirt’lerle babanızı şımartın.

Parfüm

Sakın sıkıcı ya da sıradan gelmesin, Babalar Günü parfüm almak için gerçekten de uygun bir gün. Ayrıca klişeyi klasikten ayıran şeyin kalite olduğunu da unutmayın. Sizi kokusuyla büyüleyen erkek parfümleri yazımıza alalım ve babanız için en iyisini seçmenize yardımcı olalım.

Örgü Kravat ve Mendil

Biraz çizginin dışına çıkmak ve babanıza gerçekten farklı bir hediye vermek istiyorsanız örgü kravat ve mendiller harika bir seçenek olarak karşınızda duruyor.Saf pamuk veya ipekten dokunan örgü kravat ve mendiller geniş renk seçenekleri ile babanızın kombinlerine farklılık katacak.

Gömlek

Babalar Günü hediyesi için alacağınız gömlek kesinlikle birinci sınıf kalitede, saf pamuk veya ketenden dokunmuş olmalı. Mükemmel kalıpları, hayranlık uyandıran tuşeleri, nefes alan yüzeyleri, zengin renk ve desen çeşitleri ile Hemington gömlekleri arasında dolaşırken kararsız kalacağınızdan eminiz. Babanızın giyim tarzına göre spor, business, Oxford ya da keten gömleklerden birini seçin, uzun yıllar boyunca giyerken sizi hatırlasın.

Hobi Kulübü Üyeliği

Paket yapıp vereceğiniz şeyin giysi, parfüm ya da saat gibi hediyeler yerine bir hobi kulübü ya da kurs üyeliği olmasını ister misiniz? Yat, yelken, golf kulübü gibi bir şeyler nasıl olur? Düşünün bakalım, babanızın öğrense ya da kaldığı yerden devam etse mutlu olacağı hobiler neler? Ayrıca kamp yapıyorsa güzel bir kamp malzemesi, fotoğraf çekmeyi seviyorsa yeni bir fotoğraf makinesi alabilir, antika eşyaları seviyorsa antikacıların yolunu tutabilirsiniz.

Tatil Rezervasyonu

Babanıza güzel bir yaz tatili hediye etseniz süper olmaz mı? Yazlık tatil rotaları için öneriler bizden, tatili organize edip rezervasyonu yaptırmak sizden.

Michelin Yıldızlı Restoran Rezervasyonu

Bakın, bu kimsenin aklına gelmez. Babalar Günü hediyesi tavsiyesi arıyor ve orijinal bir şeyler bulamıyorsanız buyurun: Babanızı yemeğe çıkarın! Ama öyle sıradan bir restoranda değil; Michelin yıldızlı restoranlardan birinde Babalar Günü’nü kutlamak unutulmaz olmaz m? Hemen birkaç öneride bulunalım: Dünyanın En Lezzetlileri: Michelin Yıldızlı Restoranlar

Bunlar da ilginizi çekebilir