Aspen Koleksiyonu ile Kışlık Stilinizde Colorado Havası Estirin

5 Aralık 2018

Amerika’nın Orta-Batı bölgesinde yer alan Colorado; yüksek dağları, karlı manzarası, tertemiz havası ile tam bir kışlık cennet. Colorado’nun dünyaca ünlü kayak merkezi Aspen ise büyüleyici doğal güzellikleri ile birlikte, otantik şehir merkezi ve üst düzey yaşam kalitesi ile Hemington’a ilham oldu.

Gelin, Hemington’ın Aspen Koleksiyonu ile 2018 erkek kışlık giyiminize hangi harika parçaları ekleyeceğinize yakından bakalım.

Dünyanın En Nadide ve Saf Yünleri ile İşlenen Kalite

Tamamen doğal Alpaka yünü ve Merino yünü ile dokunan hırka ve kazaklar, şehirli kış tarzınıza üst düzey konfor ve sıcaklık katacak.

Alpaka yünü; sadece Peru ve Bolivya’da yaşayan Alpaka develerinin tüylerinden elde ediliyor. Yumuşacık, hafif, su geçirmeyen, hipoalerjik Alpaka yünü, dünyanın en değerli elyaflarından biri. Doğal olarak 22 ayrı renkte olabilen liflere sahip Alpaka devesi yünü, uzun elyaflarıyla çok sağlam. En zorlu kış şartlarına ve hava koşullarına bile dayanan ve uzun süre şeklini koruyan Alpaka yünü, batma ve kaşıntı yapmayarak konforlu bir kullanım sunuyor.

Alpaka yün koleksiyonunu inceleyin.

Merino yünü; Avustralya’nın çiftliklerinde tamamen doğal koşullarda yetişen koyunlardan elde edilen çok özel bir elyaf. İtalya’da işlenerek 19.5 mikrometre ölçüsünde Extrafine Merino yününe dönüştürülen elyaflardan üretilen kazak ve hırkalar; yumuşak dokuları, capcanlı renkleri, sıcacık tutan yapıları ile birinci sınıf kalitede.

Merino yün koleksiyonunu inceleyin.

Ege pamuğu da Aspen koleksiyonuna spor gömleklerle ve denim pantolonlarla hoş gelmiş durumda. Kalın gramajları ve yumuşacık yapıları ile tam kışlık, tam size göre.

Onu yakından tanıyın: Ege Pamuğu ile Gelen Saf Şıklık

El Emeği ve Zarif Detaylarla Gelen Ayrıcalıklı Stil

Aspen Koleksiyonu’nun tüm parçaları, birinci sınıf kalitedeki elyafların yanı sıra, el emeğinin detayları ile de fark yaratıyor.

İkonik kar deseni, kayak merkezinin ve bembeyaz dağların verdiği özgürlük hissini şehirde de her an yaşamanızı mümkün kılıyor. İster şömine başında sevdiklerinizle geçirdiğiniz soğuk kış günlerinde ister şehrin günlük rutininde stilinize Aspen havası katabileceksiniz.

Spor gömlekler iç biye ve manşet altı kumaşları ile ince zevklerinizin yansıması olacak. Kışın vazgeçilmez deseni ekose de kışlık gömleklerle koleksiyonun sevilen parçalarından.

Denim pantolonları kıvırdığınızda iç paçalarındaki gömleklerle aynı desendeki kumaşlar, harika kombinler yaratmanıza yardımcı olacak.

Bu da ilginizi çekebilir: Triko Örgünün Doğduğu Topraklar: Kuzey İngiltere-İskoçya

Kalın ama Hafif, Kışlık Ama Terletmez

Alpaka ve Merino yünlerinin hava alan, ikinci bir ten gibi vücudunuzu saran, asla terletmeyen, üzerinizde ağırlık oluşturmayan yapıları sayesinde konfor da şıklık kadar bu kış sizinle olacak.

Kar desenli atkı ve bereler ise kombinizi tamamlayacak yumuşacık parçalardan, onları unutmayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir