2020 Erkek Modası Trendleri

27 Ocak 2020
2020 Erkek Modası Trendleri

Kimi fonksiyonel kimi sofistike kimi klasik. Dünya çapında kabul görmüş otoritelerce açıklanan 2020 erkek modası trendleri ve kombin önerileri ile karşınızdayız. Dolabınızda yenilik yapma zamanı gelmiş mi, hep beraber bakalım.  

1- Monokrom Takımlar

Kastettiğimiz siyah takım elbiseyi giyip çıkmak değil elbette. Business giyim tarzını seviyor, takım elbiseden vazgeçemiyorsanız tamamen gri, camel veya bordo bir takıma ne dersiniz? Daha iddialı bir şeyler yok mu diyorsanız gömleksiz takımlar kalp atışlarınızı hızlandırabilir.


2- Daha Fazla Deri

Sadece cekette değil; pantolonlarda da deri kullanımı 2020 erkek kombinlerinde artacağa benziyor. O eski asi günler geri döndü!  

3- Ekosesiz Olmaz

Özellikle 2020 erkek kış moda trendleri arasında ekoseli parçalar çokça revaçta olacak. Kabanlardan kazaklara, pantolonlardan ceketlere irili ufaklı ekose kumaşlar çoğu zaman olduğu gibi bu sene için de geçer notu almayı başarıyor.

4- Fonksiyonel Dış Giyim

2020 erkek giyiminde fonksiyonalite de ön planda. Kış için üşümeyi, yağmurda ıslanmayı önleyen, kumaşları özel parçalar da revaçta. Hemington Activewear Koleksiyonu da tam da bu noktada keşfedilecek özel parçaları ile sizi bekliyor. Saf Merino yününden üretilen parçalar terletmeme, kırışmama, suyu itme gibi özellikleri ile çok kullanışlı. 

5- Yüksek Bel Pantolon

Pileli pantolonlarla birlikte yavaş yavaş dolaplara girmeye başlayan yüksek bel erkek pantolonlar, eski yıllardaki popülerliğine ulaştı. 2020 erkek moda trendleri arasında da yerini aldı. İster polo yaka tişörtlerle ister kazaklarla ister gömleklerle rahatlıkla kombinleyebilir, eski zaman beyefendilerine selam durabilirsiniz. 


6- Küba Yaka Gömlek

2020 yaz erkek modası için şimdiden duyurulan Küba yaka erkek gömlekleri, sıcak havaların enerjisine uygun sokak stili için harika parçalar.

Ha, smart casual stilinize uyacak şekilde orijinal bir tarz yaratmak da elinizde:

7- Çapraz Vücut Çantaları

Eşyalarınızı ceplerinize koyma zorunluluğu ortadan kalktı. Pratiklik 2020 erkek giyimi için kilit kavramlardan biri. Artık anahtarlarınızı, telefonunuzu, cüzdanınızı çapraz bir şekilde takacağınız çantanıza koyabilirsiniz. Belden yukarıda bir hiza ise daha iddialı bir tarz yaratmanızı sağlayabilir. 

Bunlar da ilginizi çekebilir